Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Dini Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti

Yayınevi : Gülce Kitap
Yazar : Asuman Kılıç
Barkod : 9786050817881
Ürün Kodu : 15201.01.3683
Sayfa Sayısı : 1024
1.155,00 TL
1.650,00 TL
%30
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et

Dini Eğitim Odaklı Gülce Okul Öncesi Seti

Asuman Kılıç

Dinî Eğitim Odaklı Timaş Okul Öncesi Eğitim Seti ile öğrencilerimizi her yönden hayata hazırlamayı hedefledik. Millî Eğitim Bakanlığı’nın hazırladığı Okul Öncesi Eğitim Programı kazanım ve göstergelerinin yanı sıra dinî eğitimi içeren sistematik bir yapı ortaya koyduk. Bir yandan öğrencilerin çok yönlü gelişimini desteklerken diğer yandan temel dinî eğitimi de eğlenceli ve sorumluluk duygusunu pekiştirici nitelikte sunduk.

Öğrenciyi merkeze alan yapılandırıcı yaklaşımla hazırladığımız setle hem bireysel olarak hem topluluk hâlinde hareket edebilen özgüven sahibi ve kolektif şuurun farkında,sorumluluklarını bilen, öğrenmeye istekli, meraklı ve talep eden öğrenciler yetiştirmeyi hedefledik.

 

Dinî Eğitim Odaklı Timaş Okul Öncesi Eğitim Seti’ni hazırlarken her ögenin çocukların gereksinimlerine ve bireysel farklılıklarına uygun olmasına özen gösterdik.

 

Setimizde, çocukların ilgileri ve gereksinimlerinin yanı sıra çevrenin ve okulun imkânlarını da göz önünde bulundurduk. Eğitim sürecinde, çocuğun ve eğitimcinin yanı sıra ailenin de etkin katılımını sağlayacak bir yapı ortaya koyduk. Millî Eğitim Bakanlığı’nın Okul Öncesi Eğitim Programı’nı gözeterek tüm kazanımları çocuklarımıza hak ettikleri gibi titizlikle ve yüksek kalitede sunduk.

 

 

 

 

 

 

Sayfa Sayısı
1024
Son Bakılan Kitaplar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.