Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Yayınevi
Yazar
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 311 ürün bulunmaktadır.

Gülce Yayınları

Gülce Çocuk Yayınlarında, okul öncesinde 2 yaştan başlayarak 9 yaşa kadar kitaplar çıkmaktadır. Gülce İlk Genç Yayınlarında da 10 yaş ve üzeri okurlara kitaplar yayınlanmaktadır. Bu iki yayınevinin okurlarla buluşturduğu kitaplar “İman, ibadet, ahlak, Kur’an-ı Kerim, Siyer (Peygamberimizin hayatı) Peygamberler Tarihi” konularını ele almaktadır.

Bu ana konular çocukların günümüzde yaşadıkları dönemin şartlarına uygun değişik alternatif türde hazırlanmış kitaplarla sunulmaktadır. Hikâyeden masala, bulmacadan boyamaya, ara bul kitaplarından romana pek çok türde eser yaş sarmalına göre bütüncül bir şekil işlenmekte. Eğitimin ve hayatın vazgeçilmez prensipleri olan “değerler eğitimi” konusuna da hassasiyetle değinen yayınevimizde çıkan kitaplar kurgu ve kurgu dışı olarak hazırlanmaktadır.

Yerli yazarların kaleme aldığı kitaplar gibi uluslararası beğeni kazanmış yabancı yazar ve çizerlerin hazırlamış olduğu kitapları da okurlarıyla buluşturmaktadır. Okuma alışkanlığı kazandıran, iletişim becerisi edindiren, sorun çözmeyi öğreten kitaplar hazırlanırken “çocukların pedagojisine” ve “dil gelişimlerine” uygunluk önemli önceliğimizdir.

Çocuklar, dinî bilgileri edindikleri bu kitaplarda karşılaştıkları eğlenceli anlatım onların kitaba ilgisini artırmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.