Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Kaçış Odaları

Yazar : Stephen Mangan
Barkod : 9786050843569
Ürün Kodu : 15201.01.5404
Sayfa Sayısı : 248
119,00 TL
170,00 TL
%30
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et
on okuma.png (11 KB)
Kaçış Odaları
 
Kaçış Odaları, 'Odalar sizin için burada ve siz de odalar için buradasınız. Olmanız gereken yere gitmek için odalardan geçmeniz gerekiyor. Tek tek… Her defasında bir oda.”
 
Jack, panayır alanında bungee-jumping yaptığında kendini akla hayale sığmayacak tuhaflıktaki odalarda bulur. Cally adındaki gizemli bir kız, eve dönüş yolunu bulmaya çalıştıkları bu macerada onunla birliktedir. 
 
Jack ve Cally, kendilerini içinde buldukları her odadan bilmeceleri çözüp anahtarı bularak kurtulmalıdır. Odalarda anlamsız bir dil konuşan bir adam, minik fakat oldukça vahşi aslanlar, örümcekler, zehirli bir fındık, konuşan tehlikeli hayvanlar, akıllara durgunluk veren zorlu bilmeceler ve daha fazlası onları beklemektedir.
 
Kaçış Odaları, Yüzleşmekten kaçtıkları korkularıyla karşılaştıkları odalardan kurtulmak için Jack ve Cally, talimatları izlemeli, soruları yanıtlamalı ve zorlukları tamamlamalıdır. Birbirlerine zıt karakterler olan Jack ve Cally’nin, sevdikleri birisinin kaybıyla başa çıkmayı öğrendikleri komik ve ürkütücü maceraya hazır olun!
 
Sayfa Sayısı
248
Benzer Kitaplar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.