Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Kağan Kayıp Şehrin Gizemi

Yayınevi : Timaş Çocuk
Barkod : 9786050847758
Ürün Kodu : 15201.01.5861
Sayfa Sayısı : 160
122,50 TL
175,00 TL
%30
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et

Kağan Kayıp Şehrin Gizemi

Arka kapak

Çok sevilen yazar Mustafa Orakçı, Kağan’ın sürükleyici maceralarına devam ediyor.

Akıllı, sevimli, analitik düşünebilen, gizem çözmeye meraklı Kağan; kayıp dedesinin peşinde. Arkadaşları Asya ve Onur’la birlikte keşfettikleri gizemli şehrin derinliklerine inecekler. Bu yolculukta pek çok dost ve düşmanla karşılaşacaklar. Peki, bir gecede kaybolmuş olan bu kayıp şehrin halkı nereye gitmiş olabilir? Bu inanlara ulaşırlarsa Kağan’ın dedesini de bulabilirler mi?

Olağanüstü bir macera sizi bekliyor.

Editörün görüşü

Düşünceli, akıllı, sevgi dolu, maceraperest bir kahraman olan Kağan, sizi yeni macerasına davet ediyor. Analitik düşünen, problem çözmeyi seven, doğru kararlar almayı öğrenen kahramanımız kayıp dedesinin peşinde bir dizi maceraya atılıyor. Bu seriyle çocuklar, kahramanımız Kağan gibi analitik düşünmeyi ve problem çözmeyi öğrenecekler. Aynı zamanda aile bağları, arkadaşlık, dostluk, cesaret gibi değer ve kazanımları elde edecekler.

En önemli cümle

Kaybolan bu gizemli şehrin halkını bulursak dedeme de ulaşabilir miyiz?

Bu kitap neden önemli

Bu kitapla okurlar, aile ilişkilerinin önemi, arkadaşlık, aile bağları, problem çözme gibi kavram ve kazanımları elde edecekler. Özellikle analitik düşünme, problem çözme, takip etme gibi kavramları daha kolay kazanacaklar. Kavram ve kazanım elde ederken, Mustafa Orakçı’nın sade, üslubuyla da hikâye okumanın tadına varacaklar. Orakçı’nın okumayı sevdiren üslubu sayesinde Kağan, cesaret, umut, azim, mücadele etme gibi değerleri kazandıracak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.