Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Kuranın Kalbine Yolculuk

Yayınevi : Timaş Yayınları
Yazar : Yasin Pişgin
Barkod : 9786050832334
Ürün Kodu : 15201.01.4923
Sayfa Sayısı : 336
165,00 TL
220,00 TL
%25
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Kuranın Kalbine Yolculuk
Allah Resulü’nün 'Kur’an’ın Kalbidir” buyurduğu Yasin suresi, insana varoluşunun anlam ve amacını en üst perdeden anlatan ve anlaşılırsa Kur’an’ın özüne dair çok büyük hakikatlerden haber veren çok özel bir suredir. 
Kuranın Kalbine Yolculuk, Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Doç. Dr. Yasin Pişgin’in 'Yasin Suresi Tefsir Dersleri” üzerine yaptığı yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkan Kur’an’ın Kalbine Yolculuk, Kur’an’ın merkezinden başlayarak özüne nüfuz etmeyi amaçlayan, okurlarına Kur’an ile kendilerine gönderilen mesajı anlama noktasında ufuk veren, öz ve çok özel bir çalışmadır.
Kur’an’ın Kalbine Yolculuk /Yasin Suresi Tefsiri; insanın 'Nereden geldim?” 'Nereye gidiyorum?” 'Bu dünyada ne işim var, neciyim?” gibi varoluşsal sorularına Yasin Suresi perspektifinde, derinlikli bir tefekkür penceresinden cevap veriyor. Kuranın Kalbine Yolculuk, İnanan ve inanmayan insan karakterleri üzerinden insanın sonunda Rabbine döndürüleceği vurgusuyla takip edilesi bir yol haritası sunuyor okura. 
 
Sayfa Sayısı
336
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.