Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Levent Aydın'da - Türkiye'yi Geziyorum 7

Yayınevi : Timaş Çocuk
Barkod : 9786050846300
Ürün Kodu : 15201.01.5692
Sayfa Sayısı : 96
56,00 TL
80,00 TL
%30
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Arka kapak
Levent ve tayfası, Aydın’a gidiyor; Selahattin Köyü çınar ağacını ziyaret ediyor, Kuşadası’nda gezintiye çıkıyor, Aydın tarihi ve Barbaros Hayreddin Paşa hakkında bilgi ediniyor, Milet Antik Kenti’nin kalıntılarını inceliyor. 
Tüm çocukların yıllardır severek okuduğu Levent’in haylaz kardeşi ve muzır sınıf arkadaşlarıyla yaşadığı tadına doyulmaz maceralar bu kitapta da sizi bekliyor.
Editörün görüşü
Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Tayfa ziyaret ettiği her şehirde, o şehre ait önemli yerleri geziyor, görüyor ve öğreniyor. Hem ülkemizin doğal ve kültürel güzelliklerini öğreniyorlar hem de millî kültür ve bilinç ediniyorlar. Aynı zamanda heyecanlı maceralar yaşıyor, çok mu çok güldürüyorlar.
En önemli cümle
Şimdi ise sırada antik bir kent vardı. Aydın, pek çok antik kenti içinde barındırıyordu. Bunlardan ilk ziyaret edeceğimiz yer Magnesia Antik Kenti’ymiş.
Bu kitap neden önemli
Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Çocuklar bu kitaplarla kazanımlar elde ediyorlar. • Yeni kavramlar ile söz varlığı gelişir. • Genel kültürü gelişir. • Okuma kültürü edinir ve sosyal yönden gelişir. • Düşünsel becerileri gelişir. • Tarihe ve doğal güzelliklere ilgisi artar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.