Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Levent Samsun'da - Türkiye'yi Geziyorum 7

Yayınevi : Timaş Çocuk
Barkod : 9786050846362
Ürün Kodu : 15201.01.5694
Sayfa Sayısı : 96
56,00 TL
80,00 TL
%30
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Arka kapak

Levent ve tayfası, Samsun’a gidiyor; Bandırma Vapuru’u geziyor, Onur Anıtı’na bakıyor, Amisos Tepesi’ne çıkıyor, Samsun Pidesi yiyor, Kent Müzesi’ni ziyaret ediyor.

Tüm çocukların yıllardır severek okuduğu Levent’in haylaz kardeşi ve muzır sınıf arkadaşlarıyla yaşadığı tadına doyulmaz maceralar bu kitapta da sizi bekliyor.

Editörün görüşü

Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Tayfa ziyaret ettiği her şehirde, o şehre ait önemli yerleri geziyor, görüyor ve öğreniyor. Hem ülkemizin doğal ve kültürel güzelliklerini öğreniyorlar hem de millî kültür ve bilinç ediniyorlar. Aynı zamanda heyecanlı maceralar yaşıyor, çok mu çok güldürüyorlar.

En önemli cümle

Otobüsten indik ve bizi oldukça güzel bir hava karşıladı... Karadeniz pırıl pırıldı. Otobüsümüz yol alırken Osman’la birlikte Samsun hakkında bilgi edinmeye çalıştık.

Bu kitap neden önemli

Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Çocuklar bu kitaplarla kazanımlar elde ediyorlar. • Yeni kavramlar ile söz varlığı gelişir. • Genel kültürü gelişir. • Okuma kültürü edinir ve sosyal yönden gelişir. • Düşünsel becerileri gelişir. • Tarihe ve doğal güzelliklere ilgisi artar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.