Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Levent Tekirdağ'da - Türkiye'yi Geziyorum 7

Yayınevi : Timaş Çocuk
Barkod : 9786050846355
Ürün Kodu : 15201.01.5695
Sayfa Sayısı : 96
56,00 TL
80,00 TL
%30
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et
Arka kapak

Levent ve tayfası, Tekirdağ’a gidiyor; Rakoczi Müzesi’ni geziyor, Ertuğrul Fırkateyni hakkında bilgi ediniyor, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nde dolaşıyor, Namık Kemal Evi’ne gidiyor.

Tüm çocukların yıllardır severek okuduğu Levent’in haylaz kardeşi ve muzır sınıf arkadaşlarıyla yaşadığı tadına doyulmaz maceralar bu kitapta da sizi bekliyor.

Editörün görüşü

Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Tayfa ziyaret ettiği her şehirde, o şehre ait önemli yerleri geziyor, görüyor ve öğreniyor. Hem ülkemizin doğal ve kültürel güzelliklerini öğreniyorlar hem de millî kültür ve bilinç ediniyorlar. Aynı zamanda heyecanlı maceralar yaşıyor, çok mu çok güldürüyorlar.

En önemli cümle

Otobüsümüzle ayçiçeği tarlalarının arasından geçtik. Bu oldukça güzel bir görüntüydü. Yol kenarında bir yerde durduk. Öğretmenimiz isteyenlerin burada Tekirdağ’ın meşhur kirazlarından alabileceğini söyledi.

Bu kitap neden önemli

Levent Türkiye'yi Geziyorum serisinde Levent ve tayfası, Türkiye'yi keşfe çıkıyor. Her kitapta o şehre ait doğal güzellikler, tarihî geçmiş, öne çıkan yerler; kimi zaman komik, kimi zaman duygulu maceralar eşliğinde anlatılıyor. Çocuklar bu kitaplarla kazanımlar elde ediyorlar. • Yeni kavramlar ile söz varlığı gelişir. • Genel kültürü gelişir. • Okuma kültürü edinir ve sosyal yönden gelişir. • Düşünsel becerileri gelişir. • Tarihe ve doğal güzelliklere ilgisi artar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.