Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Yayınevi
Yazar
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 944 ürün bulunmaktadır.

Timaş Yayınları

“İnsana faydalı olmak, bilgiyi onu talep eden herkesle paylaşabilmek.”

Timaş Yayınları yolculuğuna 1982 yılında bu cümlenin sorumluluğu ve heyecanıyla başladı. İlk günkü duruşunu hiç değiştirmedi fakat yıllar içinde değişen çok şey oldu. Yayıncılık dünyasına sağladığı katma değer ile her gün büyüdü, 25’ten fazla ülkede 5.000’den fazla kitabı, milyonlarca okurla buluşturdu. Daha fazlası için de durmadan çalışıyor.

Faaliyet gösterdiği alanları Edebiyat, Tarih, Kültür, Düşünce, Politika, Aile, İnanç ve İbadet, Çocuk, Genç gibi başlıklar altında oluşturduğu markalarla genişleterek bütüncül bir yayıncılık anlayışı sergiliyor. Yayın grubunun kapsadığı alanlar her geçen yıl genişliyor, yayın yelpazesini zenginleştirme hamleleri sürüyor.

Fikir ve inançlara saygı duyan, objektif her kaleme, söyleyecek sözü olan herkese kapılarını her zaman açık tutan Timaş Yayınları, bu tutumunu sürdürmekten vazgeçmiyor. Kurulduğundan bu yana yeni insanları, yeni fikirleri, yeni kalemleri her zaman destekledi. Bu destek büyük bir titizlikle kitaplara dönüşüp okurla buluşurken hep o ilk günkü heyecanı yaşadı ve yaşamaya devam ediyor. Dünden bugüne çok şey değişti, yarınlar değişecek fakat insana faydalı olan bilgiyi onu talep eden herkesle paylaşabilme bilincimiz hiçbir zaman değişmeyecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.