Menü
ÜYELİK İŞLEMLERİ
Sepetim

Bi Dolu Hikaye Seti 2 (5 Kitap)

Yayınevi : Timaş Çocuk
Barkod : 9786050847116
Ürün Kodu : 15205.01.5768
Sayfa Sayısı : 240
225,00 TL
300,00 TL
%25
İndirim
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Paylaş
Fiyat Alarmı Tavsiye Et

Bi Dolu Hikaye Seti 2 (5 Kitap)

Arka kapak
Bi’ Dolu Hikâye, içindeki birbirinden farklı 5 öyküyle seni kocaman bir maceranın içine sürükleyecek. "mi" Sesi Çıkaran Kuzu ile şarkılar söyleyecek, Ağzı Açık Kalan Kedi ile yeni maceralara atılacaksın. Bir Tilkinin Günlüğü ile kendi hikâyeni yazarken Tatilus Gezegenus'a yani eğlencenin merkezine yol alacaksın. Yağmur Suyu İçen Papatya'nın çiçeklerle dolu dünyasından öğreneceklerini de düşünürsek Bi' Dolu Hikâye'yi okumaya bayılacaksın! 
Editörün görüşü
Bi’ Dolu Hikâye 2 setinde, ilkokul çağındaki çocukların temel duygu ve davranışları hayaller çerçevesinde yansıtılmaya devam ediyor. Gündelik yaşantıya hayalleriyle dokunan küçük kahramanlar, çocukların hayal gücünü zenginleştirirken erdemleri ve değerleri öğrenmelerine yardımcı oluyorlar.
Bu kitap neden önemli
• İlkokulda okumayı öğrenen çocuklar için okuması zevkli ve çizimleri de epey eğlenceli. • Her kitabın sonunda bulunan farklı etkinliklerle çocuklar daha aktif… • Her çocuğun günlük yaşamda karşılaşabileceği/yaşayabileceği problemler masalsı bir dille çözülüyor. • Doğa, hayvanlar, teknoloji, sevgi, güven, eğlence, arkadaşlık, yardımlaşma gibi çeşitli konular anlatılıyor. • Çocuklar bu öykülerle hayal gücünü geliştirirken duygularını da kolayca ifade edebilecekler. • Hayal gücünü ve problem çözme becerilerini geliştirmek için önerilebilecek bir set. • Bu seri, yaşla beraber gelişen dikkat süresini daha da uzatmak için çocukların keyif alabileceği, sürükleyici ve heyecan verici bir kaynak.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.